Android Akıllı Telefona Youtube den Video İndirme

Akıllı Telefona den Video İndirme

En çok kullandığımız sosyal medya oluşumlarından biri olan ve en çok girilen internet sitelerinin başını çeken video yükleme ve izleme sitesi olan youtube’nin telefona youtube den nasıl video indirilir sorusunu cevaplayacağız.

Öncelikle Bu işlemi yapmanız için Google Chrome uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor.Eğer ki cihazınıza google chrome uygulamasını yüklemediyseniz Buradan indirebilirsiniz Tıkla İndir ! ve hemen ardından indirdikten sonra açıyoruz tarayıcımızı.

Android Akıllı Telefona Youtube den Video İndirme

Tarayıcımız açıldıktan sonra adres çubuğuna yani internet sitesi adresi yazdığımız yere “tr.savefrom.net” yazıyoruz ve internet sitesine giriş yapıyoruz.

Resimde gördüğünüz gibi bir ekran geliyor karşımıza ve bu ekranda video adresinizi buraya girin yazdığım yere video adresinizi kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve butona tıklıyorsunuz videonuz otomatik olarak inecektir.

Video Adresini Nasıl Bulabilirim ?

Youtube uygulamanızda videoyu açıp bağlantı adresini kopyala diyerek veya Google Chrome üzerinde youtube’de kopyalamak istediğiniz videoya girip adres çubuğundaki adresi kopyalamanız yeterlidir.

Telefona Youtube’den Video Yükleme Uygulamaları

Eğer ki hiç uğraşmadan video indirmek istiyorsanız şu uygulamaları’da Google Play Store mağazasında bulup indirip kolaylıkla videolarınızı cihazınıza kaydedebilirsiniz.

  • Advanced Download Manager
  • Download Video Downloader
  • All Video Downloader

Gibi uygulamaları kullanarak’da her türlü videoyu indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Telefonu İos Görünümlü Yapma başlıklı makalemizde , i ios a dönüştürme ve ve ios hakkında bilgiler verilmektedir.


Android Akıllı Telefona Youtube den Video İndirme” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir