Android Bir Telefonda 2 WhatsApp Nasıl Yapılır

Bir Telefonda 2 Nasıl Yapılır

Akıllı telefonlarımızda en çok kullanılan uygulama olarak seçilen WhatsApp’ın neredeyse hiç internet yemeyen mesajlaşma özelliği ve tamamen hatasız çalışan bileşenleri sebebi ile Google Play Store mağazasında’da bir numara olmayı başardı.Fakat WhatsApp’ın doğasından gelen özellik olarak her bir telefona sadece bir whatsapp profili oluşturabiliyoruz.İşte bu yazımızda sizlere nasıl bir telefon içinde iki adet WhatsApp profili kullanabileceğinizi anlatacağız.

Sizlere anlatacağımız bu iki yöntem sayesinde başka bir cihaza ihtiyaç duymadan veya başka bir telefon numarasına ihtiyaç duymadan bir tane daha whatsapp profilinizi oluşturabileceksiniz ve 2 sini aynı anda yönetebileceksiniz.

WhatsApp Misafir kullanıcı ile 2 Whatsapp Kullanmak

Android Bir Telefonda 2 WhatsApp Nasıl Yapılır

Android cihazınızda’ki WhatsApp’ı misafir modun’da kullanabilmeniz için farklı bir e-posta adresi açmak zorundasınız.Farklı bir e-posta adresi açtıktan sonra Google Play Store Mağazasındaki önceden kullandığınız ve whatsapp’ı indirdiğiniz epostanızı’da değiştirip whatsapp uygulamasını tekrar indirip bu hesabınız ile ister diğer e-postada’daki hesabınız ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama İndirerek Telefonda iki WhatsApp Kullanmak

Uygulama indirerek telefonunuzda iki whatsapp’ı aynı anda kullanmak istiyorsanız öncelikle Parallel Space uygulamasını indirmelisiniz.

Parallel Space Uygulamasını İndirmek için Tıklayın !

Android Bir Telefonda 2 WhatsApp Nasıl Yapılır

Bu uygulamayı indirdikten sonra aslında uygulamanın çok basit kullanımı sayesinde anlatılacak bir şey yok gibi.Açılan ekranda WhatsApp’ı seçin ve adım adım uygulamayı geçin.Her adımı tamamladıktan sonra telefon numarası doğrulama kısmında ise telefon numaranızı yazıp onaylayın.Ve artık tek bir telefonda iki WhatsApp profiline sahip olup istediğinizi istediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır ? Telefondan ve Bilgisayardan başlıklı makalemizde instagram ve instagram hesap kapatma hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir