Android ve iPhone Telefona Nasıl Film İndirilir ? Film İndirme Uygulaması

Android ve iPhone Telefona Nasıl Film İndirilir ?

Akıllı telefon günlük hayatımızda bizlere bir çok kolaylık sağlıyor.Telefonların taşınabilirliği sayesinde istediğimiz yerde istediğimiz şeyi bilgisayarlar kadar olmasa’da onları aratmayacak derecede hatta bazı konularda çok daha iyi bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.Bunlardan biri ise akıllı telefona film nasıl indirilir konusu oluyor.İstediğimiz yerde yürürken,otobüs’de yolculuk sırasında arabada uçakta canımız sıkıldığında bir anda internet gerekmeksizin istediğimiz bir filmi açıp izlemek istiyoruz.Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor iseniz bu yazımız tam size göre.Android mobil işletim sistemli cihazlara ve iPhone telefonlara nasıl film indirebileceğiniz hakkında bütün yöntemleri sıraladık sizler için.

Android Telefona Nasıl Film Dizi İndirilir ?

Öncelikle iki seçeneğimiz mevcut.Biri herhangi bir video indirme uygulaması yüklemek ve bu uygulama üzerinden video türündeki dosyaları indirmek.Diğeri ise film indirme sitelerinden bulduğumuz bulut sunucu linklerinden filmleri indirmektir.Öncelikle uygulamaları sıralayalım.

Android Telefona Film Dizi İndirme Uygulaması

All Video Downloader Uygulamasını kullanacağız.Bu iş için en iyi ve en çok kullanılan uygulama budur.İndirmek İçin Tıkla !

android ile film indirme

Uygulamayı indirdikten sonra Google Chrome mobil tarayıcı üzerinden herhangi bir video izlerken uygulama otomatik olarak algılıyor ve videoyu indirme işlemini başlatabiliyorsunuz.

Bir diğer yöntem ise herhangi bir film dizi indirme sitesinden indirme linklerine tıklayarak indir butonuna tıklayın.Openload veya megaupload gibi google cloud gibi bulut sunuculardan bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

telefondan film dizi indirme

Örneğin mail.ru bulut sunucusunun film ve dizi indirirken böyle bir ekran karşınıza çıkar ise mavi buton olan Rusça yazıya tıklamanız yeterlidir.

iPhone Telefona Film Dizi Nasıl İndirilir ?

İkinci yöntemi tekrar anlatmayacağım çünkü iki sistemde’de aynı.

iPhone Telefona Film Dizi İndirme Uygulaması

Turbo Downloader AppStore arama konsoluna yazarak indirebilirsiniz.Uygulamayı indirdikten sonra herhangi bir film izleme sitesinden Film İzle HD Film İzle sitesinden istediğiniz herhangi bir filmi açarak üstüne basılı tutun ve Kaydet butonuna basın.

iphone film indirme

Kaydet butonuna bastıktan sonra filminiz inmeye başlayacaktır.Fakat ne zaman ineceği ve boyutunun ne kadar yer kapladığı hakkında bilgi almak istiyorsanız tarayıcınızın sağ üst bölümündeki resimdeki gibi olan simgeye tıklayın.(Alt alta olan üç yan çizgi)

turbo downloader ile film indirme

Bu sayede turbo downloader ayarlarını açmış olacaksınız.Buradan indirmeler kısmına giriş yaparak indirdiğiniz bütün dosyaları ve ne kadar  süre kaldığını görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir