Android En iyi Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

En iyi Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

Bu makalemizde sizlere Android ekran videosu çekme nasıl yapılır ? gibi android işletim sistemlerinde aynı bilgisayarlardaki gibi sorunsuz bir şekilde oyun videoları,ekran videolarını nasıl çekebileceğinizi ve bunu hangi uygulamalar ile android ekran videosu kaydetme yapabileceğinizi sizlere bütün detayları ve yöntemleri ile anlatıyoruz.

Android Ekran Videosu Kaydetme Nasıl Yapılır ?

Öncelikle bunu yapabilmemiz için uygulamalara ihtiyacımız var.İşte sizlere uygulamalar ve kullanımları

En Kolay Android Çekme Uygulaması

En popüler ve en kolay video çekme uygulaması olan Mobizen,tam elli milyon kullanıcı tarafından yüklenmiş ve kullanılıyor.Ön plana çıkmış olan önemli özelliği basit kullanılmasıdır.

Android En iyi Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

Mobizen Uygulamasını İndirmek İçin Tıkla !

Üstteki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz,indirdikten sonra açtığınızda karşınıza böyle bir ekran gelecek

Android En iyi Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

Karşımıza gelen bu ekranda mobile name kısmında telefon adınız yazar.E-mail kısmı ve mobile name kısmı pek de önemli değildir.Record Screen tuşuna tıklarsanız uygulama kaydı başlatır ve telefonunuzun ekranını kaydetmeye başlarsınız.Eğer kayıt ayarlarına bakmak ve düzenlemek istiyorsanız recording preferences sekmesine girerek bunu yapabilirsiniz.

Android Telefonda Oyun Videosu Çekme Uygulaması

Üstteki mobizen uygulamasını beğenmediyseniz android oyun videosu kaydetme uygulamaları veya bir sorunla karşılaştıysanız alternatif olarak DU Recorder uygulamasını deneyebilirsiniz.Bu uygulama’da çok popüler ve iyi bir uygulamadır.Video kaydetme olanağından başka seçenekler daha sunan bu uygulamada,çektiğiniz ekran videosunu kaydettikten sonra video üzerinde oynamalar ve düzenlemeler yapabilmektesiniz.

Android En iyi Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

DU Recorder uygulaması ile ekran videosu çekmek diğerleri kadar basit.Uygulamanın ismini Google Play Store’a yazarak bulup indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra açtığımızda böyle ekran gelecek

Android En iyi Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

Buradan çekeceğimiz video kaydının kalitesini,boyutunu ve kaç kare hızı ile çekileceğini,mikrofon ayarlarını ve daha birçok mikro ayarları yapabiliyorsunuz.Ayarları yaptıktan sonra Record tuşuna basarak video kaydını başlatabilirsiniz.

Android En iyi Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

Bütün ayarlamaları yaptıktan sonra ana ekranınıza geldiğinizde böyle bir küçük tab göreceksiniz.Recorder is Ready yani kayıt için hazırım diyor.Kırmızı yuvarlak simgeye bastığınızda kayıt işlemi başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Android Telefona Nasıl Film İndirilir ? başlıklı makalemizde android, Android film indirme ve Film hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir