İnstagram Şifremi Unuttum Nasıl Hesabımı Kurtarırım ?

İnstagram Şifremi Unuttum Hesabımı Nasıl Kurtarırım ?

İnstagram hesabı geri alma işlemi bir çoğumuzun hatta şuanda dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan ’da hesap kurtarma işlemi bizler için gerçekten önemlidir.İnstagram hesabınızı geri almanızın ve şifrenizi sıfırlayıp kurtarmanın bir çok yolu vardır.

İnstagram Hiçbir şey Hatırlamadığım Hesabı Geri Alma

Eğer ki instagram hesabınız hakkında hiçbir bilginiz yoksa sadece kullanıcı adınızı biliyorsanız instagram uygulamanıza girip şifreni mi unuttun ? yazısına tıklayın.

İnstagram Şifremi Unuttum Nasıl Hesabımı Kurtarırım ?

Burada üstteki resimde gördüğünüz gibi kullanıcı adıızı veya e-posta adresimizi doldurup güvenlik kodu doğrulamasını’da doğru girip şifreyi yenile butonuna tıklıyoruz.

İnstagram Çalınan Hesabı Geri Alma Kurtarma

Butona tıkladıktan sonra e-posta adresimize gelen bağlantı adresine giriş yapıp şifremizi yeniliyoruz.Fakat bu sizde çalışmıyorsa eğer ki instagram profiliniz hakkında hiç bir bilginiz yoksa yapacağınız işlemler şudur.

İnstagram Sorun Bildirme Sayfası bu linke tıklıyoruz ve instagram sorun bildirme kısmını açıyoruz.

İnstagram Şifremi Unuttum Nasıl Hesabımı Kurtarırım ?

Üstteki resimde gördüğünüz gibi bir ekran çıkması gerekiyor karşınıza.Bu seçeneklerden sizin sorununuza ait olan seçenekleri seçip Gönder butonuna basın.

Hangi E-posta ile sorun yaşıyorsunuz ? ve Sorunu Açıklayın bölümlerini kendi sorunlarınıza göre doğru ve yalan içermeyecek şekilde doldurun ve cevabın gelmesini bekleyin.

İnstagram Hesabım Çalındı Yardım Sayfası Eğer ki sorununuz instagram hesabınızın başka bir korsan kişi tarafından alındığını veya çalındığını düşünüyorsanız linkini verdiğimiz sayfaya tıklayınız.

İnstagram Şifremi Unuttum Nasıl Hesabımı Kurtarırım ?

Karşınıza böyle bir ekran çıkacak.Bu sayfada aslında İnstagram şirketi neredeyse yapabileceğiniz ve yapmanız gereken her şeyi anlatmış diyebilirim.Kendi sorununuza göre sorununuz ne ise eğer ki instagramınıza  giriş yapabiliyorsanız giriş yapabiliyorum sekmesinden,eğer ki giriş yapamıyorsanız giriş yapamıyorum sekmesinden adımları takip ederek bu ekrana ulaşmalısınız;

İnstagram Şifremi Unuttum Nasıl Hesabımı Kurtarırım ?

Burada kimin hesabı başkasının eline geçti ? ulaşabileceğimiz adresler kullanıcı adınız kaydolurken kullandığınız e-posta adresi gibi soruların hepsini doğru yanıtlamanız gerekiyor.Eğer ki soruların hepsini doğru yanıtlarsanız kesinlikle hesabınızı instagram yöneticileri size geri verecektir.Bu ne tür bir hesap ? kısmından eğer ki kendi resimleriniz bulunuyorsa bu hesapta benim göründüğüm resimler var seçeneğinden kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

Sorununuz hala çözülmediyse bu yazıya yorum yazarak sorununuzu belirtebilirsiniz.En kısa süre içerisinde cevap vereceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan Android Telefonum Wi-Fi internete bağlanmıyor Sorunu Çözümü başlıklı makalemizde , wi-fi ve wi fi sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:instgıram hesabım kapatacam şifremi onutum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir