porno indir

Telefon Numarasından Adres Bulma

Telefon Numarasından Adres Bulma

Çoğu kişinin internet üzerinden çeşitli programlar,web scriptleri ve her türlü yöntemleri denediği fakat yapamadığı telefon numarasından adres bulma konusuna değineceğiz.Bazen sinirlendiğiniz bir kişi sizi o telefon numarası üzerinden rahatsız ediyor olabilir yada o telefon numarasından sizin sosyal medya hesaplarınızı ele geçirmiş,veya her hangi bir sebepten dolayı telefon numarasının elinizde olduğu fakat bu numaradan başka önemli bilgileri bulmak istediğimiz zaman bir polis edası ile böyle aramaya koyuluyoruz.

Telefon Numarasından Yer Tespiti Nasıl Yapılır ?

Öncelikle belirtmek isterim ki,bir cep telefonu numarası üzerinden yer tespiti yapabilmeniz için öncelikle o telefonun bir imei numarası olması gerekiyor.Eğer ki imei numarası yok ise uydu’dan görülemez.Ve bir konum bulmak için GPS sinyali yayması gerekmekte.Bütün telefonlarda bu vardır eğer ki telefonun içindeki bütün donanımlar takılı ise ve bu dediğimiz donanımları çıkartmadılar ise telefonu bulmak mümkündür.

GPS sinyali yayan bir telefon dahi olsa sizin uydu’dan bu telefonu takip etme gibi bir yetkiniz bulunmuyor.Fakat belli servis sağlayıcıları yada emniyet müdürlüğü’ne başvurursanız telefonun hangi o anda adreste olduğunu öğrenebilirsiniz.

Veya 118 ile başlayan bilinmeyen numaralar servis sağlayıcılarından birini arayarak rahatlıkla adres,isim soy isim bilgilerine erişebilirsiniz.Bir arkadaşı olduğunuzu ve bir bağınızın olduğunu kanıtlayabilirseniz size istediğiniz bilgileri sağlayabilirler.

Eğer ki telefonunuz samsung ise Samsung destek hattını arayarak Samsung telefonum nerede uygulamasını kullanarak telefonu bulabilirsiniz.

samsung telefon adres tespiti

Telefon Numarasından Adres Bulma Programı

Android Google Play Store mağazasında bulunan GPS İzleme uygulamasını yükleyerek telefonunda GPS açık olan numaraları canlı bir şekilde gerçek zamanlı olarak o andaki konumunu bulabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıkla (GPS İzleme)

telefon numarasından gps izleme

Bu uygulamayı indirerek yapabilirsiniz.

Dediğimiz gibi,herhangi bir yerden kolayca cep telefonu numarasını bilerek adres tespiti yapmak çok zordur.Bu gibi internette programlar gezinmekte fakat kesinlikle bu programlara aldanmayınız.Çünkü hepsi sahte ve içinde virüs vardır.Eğer ki bu programlar çalışsaydı herkes buraları kullanır diğer hiç bir servise gerek kalmazdı.Kesinlikle aldanmayın ve bu tür programları indirmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir